تحلیل قیمت دلار - یکشنبه : 23 اردیبهشت - ساعت 11:00

قیمت دلار بازار سلیمانیه، دیروز را با 6480 آغاز کرد، سپس به تدریج تا 6390 افت کرد و سرانجام روی همان 6390 تومان بسته شد.

مسیر احتمالی "کوتاه مدت" برای قیمت دلار سلیمانیه از اینجا، احتمالا یک افت موقتی به سمت حدود 6350 - 6250 تومان و سپس ادامه روند صعودی می باشد. دقت کنید برای ایجاد روند صعودی از اینجا، قیمت دلار باید بالای 6130 تومان باقی بماند، در غیر این صورت افت "موقتی" آن عمیق تر شده و روند صعودی به تاخیر می افتد.

یادداشت روز :

با توجه به روند صعودی "بلند مدت" قیمت دلار، برای اینکه روند صعودی را از دست ندهیم، بهتر است فرض کنیم افت "موقتی" قیمت در 6130 تومان کامل شده و 50 درصد از خرید خود را در قیمت "مناسب" فعلی انجام دهیم، "اگر" قیمت دلار به زیر 6130 تومان افت کند، راه برای افت بیشتر آن باز می شود و 50 درصد بقیه را در قیمت "ایده آل" انجام دهیم.

نتیجه آنالیز به زبان ساده :

در صورت نیاز به خرید یا ارسال حواله دلار، افت احتمالی قیمت دلار به سمت حدود 6350 - 6250 تومان می تواند یک فرصت "مناسب" برای خرید شما باشد.

در صورت نیاز به خرید یا ارسال حواله دلار، افت احتمالی قیمت دلار به سمت حدود 5900 - 5700 تومان می تواند یک فرصت "ایده آل" برای خرید شما باشد.

شما می توانید نظر این آنالیز عددی را بشنوید، ولی بر اساس صلاحدید خود عمل کنید.


هشدار : این تحلیل صرفا تفسیر عددی نمودار فعلی قیمت دلار سلیمانیه بوده و هیچ توصیه ای به خرید یا فروش آن نیست.

سلب مسولیت : "الو ارز" نه تنها هیچ دخل و تصرف و خرید و فروشی در بازار ارز ندارد، بلکه هیچگونه نفعی نیز در افزایش یا کاهش قیمت آن نداشته و فقط تفسیر علمی خود را از نمودار بیان می کند


تحلیل قیمت دلار - یکشنبه : 23 اردیبهشت  - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی