تحلیل قیمت حواله درهم - دوشنبه : 24 اردیبهشت - ساعت 11:00

قیمت حواله درهم، دیروز را با 1740 آغاز کرد، سپس به تدریج تا 1685 افت کرد، ولی پس از آن کمی تقویت شد و سرانجام روی 1690 تومان بسته شد.

مسیر احتمالی "کوتاه مدت" برای قیمت حواله درهم از اینجا، احتمالا آغاز یک روند صعودی جدید می باشد. دقت کنید برای ایجاد این روند صعودی، قیمت درهم "باید" بالای 1670 تومان باقی بماند، در غیر این صورت افت "موقتی" آن عمیق تر شده و روند صعودی به تاخیر می افتد.

یادداشت روز :

با توجه به روند صعودی "بلند مدت" قیمت درهم، برای اینکه روند صعودی را از دست ندهیم، بهتر است فرض کنیم افت "موقتی" قیمت در 1670 تومان کامل شده و 50 درصد از خرید خود را در قیمت "مناسب" فعلی انجام دهیم، "اگر" قیمت درهم به زیر 1670 تومان افت کند، راه برای افت بیشتر آن باز می شود و 50 درصد بقیه را در قیمت "ایده آل" انجام می دهیم.

نتیجه آنالیز به زبان ساده :

در صورت نیاز به ارسال حواله ارزی، قیمت فعلی درهم حدود 1700 - 1680 تومان می تواند یک فرصت "مناسب" برای خرید شما باشد.

در صورت نیاز به ارسال حواله ارزی، افت احتمالی قیمت درهم به سمت حدود 1610 - 1550 تومان می تواند یک فرصت "ایده آل" برای خرید شما باشد.

شما می توانید نظر این آنالیز عددی را بشنوید، ولی بر اساس صلاحدید خود عمل کنید.


هشدار : این تحلیل صرفا تفسیر عددی نمودار فعلی قیمت حواله درهم بوده و هیچ توصیه ای به خرید یا فروش آن نیست.

سلب مسولیت : "الو ارز" نه تنها هیچ دخل و تصرف و خرید و فروشی در بازار ارز ندارد، بلکه هیچگونه نفعی نیز در افزایش یا کاهش قیمت آن نداشته و فقط تفسیر علمی خود را از نمودار بیان می کند.


تحلیل قیمت حواله درهم - دوشنبه : 24 اردیبهشت - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی