تحلیل قیمت حواله درهم - سه شنبه : 25 اردیبهشت - ساعت 11:00

قیمت حواله درهم، دیروز را با 1700 آغاز کرد، سپس به تدریج تا 1630 افت کرد، ولی پس از آن کمی تقویت شد و سرانجام روی 1680 تومان بسته شد. دیروز افت قیمت درهم به زیر 1670 تومان، راه را برای عمیق تر شدن افت موقتی آن باز کرد.

مسیر احتمالی "کوتاه مدت" برای قیمت حواله درهم از اینجا، احتمالا یک افت موقتی به سمت حدود 1610 - 1550 تومان و سپس ادامه روند صعودی می باشد. دقت کنید از نظر سیستم عددی ما، احتمال افت قیمت درهم به زیر 1500 تومان در "بلند مدت" بسیار کم است.

یادداشت روز :

با توجه به اینکه طبق توصیه تحلیل های قبلی، 50 درصد درهم مورد نیاز خود را در محدوده 1720 - 1680 تومان خریده ایم، در حال حاضر برای خرید 50 درصد باقیمانده، تا افت احتمالی قیمت درهم به منطقه "ایده آل" صبر می کنیم. دقت کنید با توجه به روند صعودی "بلند مدت" قیمت، فروش از نظر تحلیل منطقی به نظر نمی رسد و جهت درست معامله فقط خرید در افت های موقتی است.

نتیجه آنالیز به زبان ساده :

در صورت نیاز به ارسال حواله ارزی، افت احتمالی قیمت درهم به سمت حدود 1610 - 1550 تومان می تواند یک فرصت "ایده آل" برای خرید شما باشد.

شما می توانید نظر این آنالیز عددی را بشنوید، ولی بر اساس صلاحدید خود عمل کنید.


هشدار : این تحلیل صرفا تفسیر عددی نمودار فعلی قیمت حواله درهم بوده و هیچ توصیه ای به خرید یا فروش آن نیست.

سلب مسولیت : "الو ارز" نه تنها هیچ دخل و تصرف و خرید و فروشی در بازار ارز ندارد، بلکه هیچگونه نفعی نیز در افزایش یا کاهش قیمت آن نداشته و فقط تفسیر علمی خود را از نمودار بیان می کند.


تحلیل قیمت حواله درهم - سه شنبه : 25 اردیبهشت - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی