تحلیل قیمت دلار - چهارشنبه : 26 اردیبهشت - ساعت 11:00

قیمت دلار بازار سلیمانیه، دیروز را با 5980 آغاز کرد، سپس به تدریج تا 6070 تقویت شد، ولی پس از آن کمی افت کرد و سرانجام روی 6050 تومان بسته شد.

مسیر احتمالی "کوتاه مدت" برای قیمت دلار سلیمانیه از اینجا، احتمالا یک افت موقتی به سمت حدود 5900 - 5700 تومان و سپس ادامه روند صعودی می باشد. دقت کنید از نظر سیستم عددی ما، احتمال افت قیمت دلار به زیر 5500 تومان در "بلند مدت" بسیار کم است.

یادداشت روز :

با توجه به اینکه طبق توصیه تحلیل های قبلی، 50 درصد دلار مورد نیاز خود را در محدوده 6300 - 6200 تومان خریده ایم، در حال حاضر برای خرید 50 درصد باقیمانده، تا افت احتمالی قیمت به سمت منطقه "ایده آل" صبر می کنیم. دقت کنید با توجه به روند صعودی "بلند مدت" قیمت دلار ، فروش از نظر تحلیل منطقی به نظر نمی رسد و جهت درست معامله فقط خرید در افت های موقتی است.

نتیجه آنالیز به زبان ساده :

در صورت نیاز به خرید یا ارسال حواله دلار، افت احتمالی قیمت دلار به سمت حدود 5900 - 5700 تومان می تواند یک فرصت "ایده آل" برای خرید شما باشد.

شما می توانید نظر این آنالیز عددی را بشنوید، ولی بر اساس صلاحدید خود عمل کنید.


هشدار : این تحلیل صرفا تفسیر عددی نمودار فعلی قیمت دلار سلیمانیه بوده و هیچ توصیه ای به خرید یا فروش آن نیست.

سلب مسولیت : "الو ارز" نه تنها هیچ دخل و تصرف و خرید و فروشی در بازار ارز ندارد، بلکه هیچگونه نفعی نیز در افزایش یا کاهش قیمت آن نداشته و فقط تفسیر علمی خود را از نمودار بیان می کند


تحلیل قیمت دلار - چهارشنبه : 26 اردیبهشت  - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی