تحلیل قیمت سکه - پنج شنبه : 18 مرداد - ساعت 11:00

قیمت سکه بازار تهران، دیروز را با 3.050 آغاز کرد، سپس به تدریج تا 3.800 تقویت شد، ولی پس از آن کمی افت کرد و سرانجام روی 3.750 تومان بسته شد. در دو روز گذشته، بارها در تحلیل ها هشدار داده بودیم که افت "موقتی" قیمت که از تاریخ 97/05/08 شروع شد، در حال کامل شدن است و ما فقط منتظر تایید بازار برای پایان این افت موقتی هستیم. با توجه به رفتار دیروز بازار، به نظر می رسد افت "موقتی" قیمت در 3.050 تومان کامل شده و احتمالا روند صعودی جدید شروع شده است. 

مسیر احتمالی حرکت قیمت سکه از اینجا، احتمالا یک افت "موقتی" به سمت حدود 3.450 - 3.250 تومان و سپس ادامه روند صعودی می باشد. دقت کنید برای ایجاد این روند صعودی، قیمت "باید" بالای 3.050 تومان باقی بماند، در غیر این صورت افت موقتی قیمت عمیق تر شده و روند صعودی برای مدتی به تاخیر می افتد.

برای آگاهی از مسیر احتمالی "بلند مدت" قیمت، مطالعه تحلیل مقابل توصیه می شود : تحلیل "بلند مدت" قیمت سکه - چهار شنبه : 10 مرداد - ساعت 11:00

گزارش حباب قیمت سکه :

حباب قیمت سکه (اختلاف قیمت سکه با ارزش طلای موجود در آن)  :  850.000 (+)  تومان

نتیجه آنالیز به زبان ساده :

در صورت نیاز به خرید سکه :

افت احتمالی قیمت به سمت حدود 3.450 - 3.250 تومان می تواند یک فرصت مناسب برای خرید باشد.

با توجه به حباب فعلی 850.000 تومانی قیمت سکه، خرید طلای آبشده در قیمت تحلیلی، ریسک بسیار کمتری دارد.

شما می توانید نظر این آنالیز عددی را بشنوید، ولی بر اساس صلاحدید خود عمل کنید.


هشدار : این تحلیل صرفا تفسیر عددی نمودار فعلی قیمت سکه بوده و هیچ توصیه ای به خرید یا فروش آن نیست.

سلب مسولیت : "الو ارز" نه تنها هیچ دخل و تصرف و خرید و فروشی در بازار سکه ندارد، بلکه هیچگونه نفعی نیز در افزایش یا کاهش قیمت آن نداشته و فقط تفسیر علمی خود را از نمودار بیان می کند. 


تحلیل قیمت سکه - پنج شنبه : 18 مرداد - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی