تحلیل قیمت حواله درهم - پنج شنبه : 18 مرداد - ساعت 11:00

قیمت حواله درهم، دیروز را با 2480 آغاز کرد، سپس به تدریج تا 2630 تقویت شد و سرانجام روی 2620 تومان بسته شد. در دو روز گذشته، بارها در تحلیل ها هشدار داده بودیم که افت "موقتی" قیمت که از تاریخ 97/05/08 شروع شده ، در حال کامل شدن است و ما فقط منتظر تایید بازار برای پایان این افت موقتی هستیم. با توجه به رفتار دیروز بازار، به نظر می رسد افت "موقتی" قیمت در 2480 تومان کامل شده و احتمالا روند صعودی جدید شروع شده است. 

مسیر احتمالی حرکت قیمت حواله درهم از اینجا، احتمالا یک افت "موقتی" به سمت حدود 2650 - 2550 تومان و سپس ادامه روند صعودی می باشد. دقت کنید برای ایجاد این روند صعودی، قیمت "باید" بالای 2480 تومان باقی بماند، در غیر این صورت افت موقتی قیمت عمیق تر شده و روند صعودی برای مدتی به تاخیر می افتد.

برای آگاهی از مسیر احتمالی "بلند مدت" قیمت درهم ، مطالعه تحلیل مقابل توصیه می شود : تحلیل "بلند مدت" قیمت درهم - چهار شنبه : 10 مرداد - ساعت 11:00

نتیجه آنالیز به زبان ساده :

در صورت نیاز به خرید یا ارسال حواله ارزی :

افت احتمالی قیمت به سمت حدود 2650 - 2550 تومان می تواند یک فرصت مناسب برای خرید باشد.

شما می توانید نظر این آنالیز عددی را بشنوید، ولی بر اساس صلاحدید خود عمل کنید.


هشدار : این تحلیل صرفا تفسیر عددی نمودار فعلی قیمت حواله درهم بوده و هیچ توصیه ای به خرید یا فروش آن نیست.

سلب مسولیت : "الو ارز" نه تنها هیچ دخل و تصرف و خرید و فروشی در بازار ارز ندارد، بلکه هیچگونه نفعی نیز در افزایش یا کاهش قیمت آن نداشته و فقط تفسیر علمی خود را از نمودار بیان می کند.


تحلیل قیمت حواله درهم - پنج شنبه : 18 مرداد  - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی