تحلیل قیمت دلار - پنج شنبه : 18 مرداد - ساعت 11:00

قیمت دلار بازار سلیمانیه، دیروز را با 9250 آغاز کرد، سپس به تدریج تا 10.050 تقویت شد و سرانجام روی 10.000 تومان بسته شد. در دو روز گذشته، بارها در تحلیل ها هشدار داده بودیم که افت "موقتی" قیمت که از تاریخ 97/05/08 شروع شده ، در حال کامل شدن است و ما فقط منتظر تایید بازار برای پایان این افت موقتی هستیم. با توجه به رفتار دیروز بازار، به نظر می رسد افت "موقتی" قیمت در 9150 تومان کامل شده و احتمالا روند صعودی جدید شروع شده است. 

مسیر احتمالی حرکت قیمت دلار سلیمانیه از اینجا، احتمالا یک افت "موقتی" به سمت حدود 9750 - 9450 تومان و سپس ادامه روند صعودی می باشد. دقت کنید برای ایجاد این روند صعودی، قیمت "باید" بالای 9150 تومان باقی بماند، در غیر این صورت افت موقتی قیمت عمیق تر شده و روند صعودی برای مدتی به تاخیر می افتد.

برای آگاهی از مسیر احتمالی "بلند مدت" قیمت، مطالعه تحلیل مقابل توصیه می شود : تحلیل "بلند مدت" قیمت دلار - چهار شنبه : 10 مرداد - ساعت 11:00

نتیجه آنالیز به زبان ساده  :

در صورت نیاز به خرید یا ارسال حواله دلار :

افت احتمالی قیمت به سمت حدود 9750 - 9450 تومان می تواند یک فرصت مناسب برای خرید باشد.

شما می توانید نظر این آنالیز عددی را بشنوید، ولی بر اساس صلاحدید خود عمل کنید.

هشدار : این تحلیل صرفا تفسیر عددی نمودار فعلی قیمت دلار سلیمانیه بوده و هیچ توصیه ای به خرید یا فروش آن نیست.

سلب مسولیت : "الو ارز" نه تنها هیچ دخل و تصرف و خرید و فروشی در بازار ارز ندارد، بلکه هیچگونه نفعی نیز در افزایش یا کاهش قیمت آن نداشته و فقط تفسیر علمی خود را از نمودار بیان می کند.


تحلیل قیمت دلار - پنج شنبه : 18 مرداد - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی