تحلیل دلار استرالیا - پنجشنبه : 17 دی - ساعت 11:00

خریداران دلار استرالیا دیروز نتوانستند از سطح 0.7100 دفاع کنند که همانطور که انتظار می رفت باعث ریزش بیشتر دلار استرالیا شد. این امر باعث جابجایی سیکل های ترکیبی آنالیز دلار استرالیا شده و نتیجه تحلیلی آن احتمالا ادامه افت دلار استرالیا حداقل به سمت 0.7000 خواهد بود. در کوتاه مدت هیچ موقعیت مناسبی برای اهداف زیر در دلار استرالیا دیده نمی شود و بهتر است فعلا فقط نظاره گر این ارز باشیم.

در صورتی که برای رفع نیازهای خود قصد خرید یا حواله دلار استرالیا را دارید، می توانید از تحلیلهای "میان مدت" و "بلند مدت" دلار استرالیا به همراه مشاوره ما استفاده کنید تا با توجه به محدودیت زمانی نیاز شما، در بهترین زمان ممکن خرید دلار استرالیا خود را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به این فرم مراجعه کنید.


سلب مسولیت : این تحلیل برای رفع نیازهای صرافی، مسافرتی، مهاجرتی، دانشجویی و حواله ای بازدیدکنندگان است و هیچ ارتباطی به فعالیت کارگزاران بازارهای ارز خارجی ندارد.

تحلیل دلار استرالیا - پنجشنبه : 17 دی - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی