تحلیل دلار استرالیا - دوشنبه : 21 دی - ساعت 11:00

وقتی خریداران دلار استرالیا نتوانستند از سطح 0.7100 دفاع کنند، سیکلهای ترکیبی آنالیز دلار استرالیا کاملا دچار تغییر شد که گفتیم اصلا خبر خوبی برای دلار استرالیا نیست و دلار استرالیا تا حدود 0.6925 نیز ریزش کرده است و تا وقتی فروشندگان از سطح 0.7075 دفاع کنند این ریزش ادامه خواهد داشت. . تنها چیزی که می توان گفت این است که اصلا زمان مناسبی برای فروش دلار استرالیا نیست و بهتر است فعلا فقط نظاره گر این ارز باشیم.

در صورتی که برای رفع نیازهای خود قصد خرید یا حواله دلار استرالیا را دارید، می توانید از تحلیلهای "میان مدت" و "بلند مدت" دلار استرالیا به همراه مشاوره ما استفاده کنید تا با توجه به محدودیت زمانی نیاز شما، در بهترین زمان ممکن خرید دلار استرالیا خود را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به این فرم مراجعه کنید.


سلب مسولیت : این تحلیل برای رفع نیازهای صرافی، مسافرتی، مهاجرتی، دانشجویی و حواله ای بازدیدکنندگان است و هیچ ارتباطی به فعالیت کارگزاران بازارهای ارز خارجی ندارد.

تحلیل دلار استرالیا - دوشنبه : 21 دی - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی