تحلیل دلار استرالیا - سه شنبه : 22 دی - ساعت 11:00

وقتی خریداران دلار استرالیا نتوانستند از سطح 0.7100 دفاع کنند، سیکلهای ترکیبی "کوتاه مدت" دلار استرالیا دچار تغییر شد که گفتیم خبر خوبی برای دلار استرالیا نیست و دلار استرالیا تا حدود 0.6925 نیز ریزش کرد و تا وقتی فروشندگان بتوانند از سطح 0.7075 دفاع کنند این ریزش ادامه خواهد داشت. اگر ریزش دلار استرالیا به زیر 0.6925 ادامه یابد، سیکل ترکیبی "بلند مدت" دلار استرالیا تغییر می کند که خبر خوبی برای کسانی است که قصد مهاجرت یا تحصیل در استرالیا را دارند. تنها چیزی که می توان گفت این است که اصلا زمان مناسبی برای فروش دلار استرالیا نیست و بهتر است فعلا فقط نظاره گر این ارز باشیم.

در صورتی که برای رفع نیازهای خود قصد خرید یا حواله دلار استرالیا را دارید، می توانید از تحلیلهای "میان مدت" و "بلند مدت" دلار استرالیا به همراه مشاوره ما استفاده کنید تا با توجه به محدودیت زمانی نیاز شما، در بهترین زمان ممکن خرید دلار استرالیا خود را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به این فرم مراجعه کنید.


سلب مسولیت : این تحلیل برای رفع نیازهای صرافی، مسافرتی، مهاجرتی، دانشجویی و حواله ای بازدیدکنندگان است و هیچ ارتباطی به فعالیت کارگزاران بازارهای ارز خارجی ندارد.

تحلیل دلار استرالیا - سه شنبه : 22 دی - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی