تحلیل دلار استرالیا - پنجشنبه : 24 دی - ساعت 11:00

در طی معاملات جهانی 24 ساعت گذشته، فروشندگان جهانی توانستند در زمین حریف پیشروی کرده و سد دفاعی خود را پایین تر برده و به 0.7045 منتقل کنند. تا وقتی فروشندگان بتوانند از سطح 0.7045 دفاع کنند ریزش دلار استرالیا ادامه خواهد داشت. اگر ریزش دلار استرالیا به زیر 0.6905 ادامه یابد که به نظر اینگونه می رسد، سیکل ترکیبی "بلند مدت" دلار استرالیا تغییر می کند که خبر خوبی برای کسانی است که قصد مهاجرت یا تحصیل در استرالیا را دارند. تنها چیزی که می توان گفت این است که اصلا زمان مناسبی برای فروش دلار استرالیا نیست و بهتر است فعلا فقط نظاره گر این ارز باشیم.

در صورتی که برای رفع نیازهای خود قصد خرید یا حواله دلار استرالیا را دارید، می توانید از تحلیلهای "میان مدت" و "بلند مدت" دلار استرالیا به همراه مشاوره ما استفاده کنید تا با توجه به محدودیت زمانی نیاز شما، در بهترین زمان ممکن خرید دلار استرالیا خود را انجام دهید. برای اطلاعات بیشتر در این مورد به این فرم مراجعه کنید.


سلب مسولیت : این تحلیل برای رفع نیازهای صرافی، مسافرتی، مهاجرتی، دانشجویی و حواله ای بازدیدکنندگان است و هیچ ارتباطی به فعالیت کارگزاران بازارهای ارز خارجی ندارد.

تحلیل دلار استرالیا - پنجشنبه : 24 دی - ساعت 11:00

ضمیمه ها
ضمیمه ندارد
تمامی حقوق برای وب سایت الو ارز محفوظ است. Telegram دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از کافه بازار دریافت اپلیکیشن اعلام نرخ ارز از گوگل پلی